Коментари 0 \ Добави коментар

Nude classics


За междинния сезон февруари-март тъмните и светлите тонове на бежовия цвят са идеални както и за официални поводи и бизнес срещи, така и за ежедневието.

Хубавото на тези цветове е, че отиват почти на всичко, а могат да се комбинират с много неща и най-спокойно можеш да разнообразиш тоалета си с аксесоари, които те изразяват като личност.

Цветовият дизапазон на бежовото е изключително благоприятен за теб и твоя тен. Независимо дали кожата ти не е излагана на слънце през последните две години или си чест посетител на соларното студио, винаги може да намериш нещо в бежово, което да  стои наистина добре.



С този цвят може да играеш много и всеки ден да бъдеш различна. Един път вдъхновена от костюмите за сафари, друг път - фина и елегантна в панталон с висока талия и риза в същия нюанс, а пък трети - умопомрачително секси в трикотажна тясна рокля в цвят nude.

Въпрос на вкус, избор, вдъхновение и стил.

Тагове:


Коментари 0Добави коментар

Страници 1
Начало \ Контакти \ Реклама \ За проекта \ Партньори
Мода \ Красота \ Здраве \ Лица \ Шопинг \ Стил \ Култура \ Галерии \ Shop \ Адреси