Коментари 0 \ Добави коментар

Fashion launch party

Световноизвестният моден канал Fashion TV стартира този уикенд поредицата партита по повод официално откриването на канала в България. Първото събитие се състоя в Cacao beach complex - Bedroom Beach, където моделите на агенция Expose Model представиха бижута на SSG, сексапилното бельо на Seven Seconds, както и последната колекция на GIZIA. Сред моделите представили се на модния подиум бяха Диана Иванчева, Ирина Кръстева, Александра Николова, Елена Биларева и Елена Фроликова.



Сред гостите се открояваха Аля Милушева, която беше дошла със съпруга си, адреналинката Жана, Тодор Славков, Румен Бояджиев, Елеонора Манчева, Орлин Горанов, Диана Великова и Деян Петрески от Expose Model, които освен като гости се включиха и в организацията на събитието.


Nataliya Dolenko                                                                        Александра Николова


Според традицията на FTV модното шоу не мина и без чужди дизайнери. На сцената моделите на Expose Model дефилираха с тоалети на Nataliya Dolenko обявена от FTV за най-добър млад дизайнер за 2009-та и Yes London.

 



Коментари 0Добави коментар

Страници 1
Начало \ Контакти \ Реклама \ За проекта \ Партньори
Мода \ Красота \ Здраве \ Лица \ Шопинг \ Стил \ Култура \ Галерии \ Shop \ Адреси