Обувките са може би най-важният елемент от облеклото ни след малката рокля в празничната нощ. Почти не можем да минем без тях, затова в никакъв случай не бива да подхождаме лекомислено в избора си.
Тази зима обувките са повече от секси. Извисяват се задължително на много висок ток и по възможност на платформа, като виждаме, че сандалът присъства и тази зима, заедно с ресните и камъните.
Цветът е класическото черно, с леки отклонения към червената и жълтата гама, но ако случаят го позволява, можеш да дадеш повече волност и да залитнеш към лилавото например. Обърни внимание на тока, който не е просто висок и класически, а често изкривен или релефен.
Посрещането на Нова година е повод, който си заслужава добрата инвестиция в красива, елегантна и качествена обувка, така че обувай смело.











Коментари 3Добави коментар
Дълбоко се влюбих в обувките Ферагамо, това е някакво съвършенство...
Така е. Наскоро попаднах случайно на един страхотен сайт -http://www.zebra-online.com. Купих си обувки от там и съм много доволна
Доста добри предложения,допаднаха ми най-вече сандалите на Dior и обувките на Stella McCartney.