It-shopping - 20 от най, най и най-модерните кецове на сезона

Понеделник е ден, в който на ум си представяме лекоатлетическа писта. На нея сме ние, на...

Понеделник е ден, в който на ум си представяме лекоатлетическа писта. На нея сме ние, на старта, и чакаме алармата на телефона вместо сигнален пистолет, за да хукнем да завладяваме новата седмица.

Именно в чест на старта, добрия стар нисък старт, който дава началото, днес споделяме чисто новите ни открития в областта на доброто градско тичане. За песимистите - препускане или надбягване, за оптимистите - летеж или приближаване към мечтата.

И така, те са бързи, леки, сръчни и умопомрачително модерни.

Най-новите, най-изкилиферчените, най-спортно-вдъхновените, най-градските, най-скъпите, най, най и най, кецовете на новия сезон, такива, каквито не се удържаш да нямаш.

20 кадъра тотален градски комфорт в най-модерните традиции.

Коментари: 2

M
Mili Vanili (2015/04/27 / 14:43)
Е, що, има и по 200 лева. Това скъпо ли е? Аз не бих си вчела за 2 200, никога, дето се казва, но 200, 250 ми е ок.
L
LuLuu (2015/04/27 / 14:37)
Absurdno skupo!!!!

За да коментираш, е необходимо да влезеш в профила си. Ако все още нямаш такъв, използвай линка "Регистрация" по-долу.

Още от ViewSofia