
... защото в последно време от полезрението ни се губи Първата дама на Българи - Деси Радева.
Половинката на президента Румен Радев не бе до него по време на тържествената заря по повод 140 години от Плевенската епопея на 10-ти декември. Деси не се появи и в Париж преди два дни, където държавният глава участва в световната среща по въпросите за климата.
Успокояващо е все пак, че нашата Първа бе на първия ред на честването на юбилея на Стефан Данаилов. Навръх 8-ми декември пък, госпожа Радева украси коледната елха в президентската резиденция заедно с децата на "Българската Коледа".
Тогава, за уютното събитие, Деси заложи на интересна трикотажна рокля с принт в червено-сивата гама, комбинирана с черни ботуши до коляното - силно некореспондиращи си модни елементи или поне такова е нашето скромно мнение. Любопитно е, че половинката на президента вече се подвизава и с нова бюти визия. Радева има по-къса прическа, открояваща се с руси краища и кичури.
More from View Sofia

Новите дрехи на Парламента
С новите заплати, нещата изглеждат красиво
Louis Vuitton Resort 2018: Може би ще свикнем през 2084!
От самия си старт в Louis Vuitton през 2013-та, креативният директор Никола...

Най-впечатляващите модни превъплъщения на Мелания Тръмп като FLOTUS
"I really don't care, Do u?"