
55-годишната мама-красавица и 20-годишната й дъщеря-красавица позираха заедно на черния килим, редом до други приятни гости, като дизайнера Майкъл Корс и актрисата Кейт Хъдсън - надолу в материла, на състоялите се миналата вечер в Лос Анджелис награди на списание InStyle.
Синди носи много подходяща за натюрела й тясна бляскава рокля на Missoni, а Кая е в тоалет, също изрядно избран за нея, от Alexander McQueen. Пуснати кестеняви коси, като едната прическа е с бретон, сандали на висок ток, малко бижута и чантичка в контекста на дрехата на Кая допълват прелестната гледка.
Елегантният семеен дует, на който просто няма как да не се възхити човек, записа и кратко видео, в което излиза от асансьора в рамките на мини проекта #InstyleElevator.
More from View Sofia

Роскомнадзор блокира Instagram в Русия от тази вечер
Както мнозина очакваха, достъпът на руснаците до Instagram ще бъде отнет. Мярката влиза в сила от тази вечер, 14 март 2022 г. Същото вече се случи със социалните мрежи Facebook и Twitter

Отиде си Рюичи Сакамото - гениалният композитор, носител на Оскар, Грами, БАФТА и Златен глобус
На 72-годишна възраст почина известният японски композитор Рюичи Сакамото. Датата на смъртта е 28 март, причината - рак

The Super Bowl: Дженифър Лопес и Алекс Родригез, хармония, макар и непълна
Миналата година Дженифър Лопес вдигна публиката на полувремето на Супер Боул на крака, защото именно тя беше голямата звезда на вечерта, заедно с Шакира