Винаги сме твърдели, че тъмните кръгове около очите, които толкова се опитваме да крием и редуцираме с продукти, са изключително секси ефект, разбира се стига това да не е симптом на преумора и нездравословен начин на живот.
Точно както Ив Сен Лоран е обожавал музите му да бъдат с не идеално чисти коси, защото натуралната жена е по-красива от напудрената, така и Марк Джейкъбс вероятно смята, че сексапилът си крие зад малките очевидни недостатъци като сенките под очите.
Да, страхотен трик в колекцията на дизайнера есен-зима 2012/13, който освен че крие тъмните полумесеци под долния клепач, има страшен ефект, приковаващ погледа на всички останали, не задължава да тонираш лицето с фон дьо тен, нито да очертаваш скулите с руж, дори червило не ти трябва.
Просто фина четка, с която да нанесеш сенките, които не бива да са матови, и една спирала. Тук не трябва да се притесняваш и от слепналите косъмчета, това прави вида още по-небрежен и леко хипарски. Косата може да е позиционирана всякак, красиво е обаче с конска опашка, която слиза по гол гръб на дълга черна рокля.
Разкошен трик, който смеем да пробваме още през пролетта.
Виж още новини от седмицата на модата в Ню Йорк:
Есен в Ню Йорк. Най-новите колекции от седмицата на модата есен-зима 2012/13
We love: Чудесната работа на Мери-Кейт и Ашли Олсън за собствения им лейбъл The Row
Най-интересните дизайнери от седмицата на модата в Ню Йорк. Продължението!
Да или Не, въпреки Светивалентинската закачка с червените аксесоари
Да или не: зимната колекция на Victoria Beckham на седмицата на модата в Ню Йорк
Какво показаха дотук най-интересните дизайнери на седмицата на модата в Ню Йорк
Директно от Ню Йорк: Пълната колекция на Derek Lam есен 2012/13
Директно от Ню Йорк: Пълната колекция на Thakoon есен 2012/13
Директно от Ню Йорк: Пълната колекция на Alexander Wang есен 2012/13
Разкошен трик със сенките под очите от Marc Jacobs есен-зима 2012/13
Винаги сме твърдели, че тъмните кръгове около очите, които толкова се опитваме да крием и редуцираме с продукти...
ViewSofia в твоя inbox