
Казваме на избора на френската модна къща да наеме австралийския модел за новата си кампания на емблематичния модел Капусин, че е странен, защото, според нас, Capucines са с толкова луксозен и вечен, изискано бизнес и тежкарски характер, че им трябва съвсем друг човек, за да се идентифицират със съответната енергия. Миранда е готина, спортна и секси, но няма нищо общо с изначално заложения във Вютон код за свръхелегантност (четете още: Миранда Кер и Кендал Дженър са звездите на майския Vogue). Категорично сме на мнение, че пролетната кампания на бранда за същия модел, с Леа Сейду в ролята на момичето с чаната е в пъти по-добра.
Настоящите модели са за летния сезон на 2021-ва, а кампанията е заснета в Лос Анджелис.
Припомняме, че Чантите Capucines са кръстени на улицата, на която Louis Vuitton открива първия си бутик в Париж през 1854 година.
More from View Sofia

Нова шантава белгийка на хоризонта: Meryll Rogge, Fall 2022 READY-TO-WEAR
Белгийка, калена в екипите на Дрис ван Нотен и Марк Джейкъбс, за есента на 2022-ра Meryll Rogge разширява изключително интересния си деконструктивен подход към дрехите, за да надскочи разграничението, което обикновено се прави между облекло за деня/реалността и нощта/фантазията

WE LOVE: нашата Ели Бинева е звездата на Върджил Абло и Off-White
Off-White™ са тук с втората си тематична колекция “Off Active”, симбиоза между стил, функционалност, лукс и сексапил

Christian Dior, Spring-Summer 2021 READY-TO-WEAR
Браво за тази колекция, Мария Грация Кюри!