Следва

Pre-Fall 2018: Isabel Marant

Pre-Fall 2018: Hermès

Безупречни, елегантни, земни...

Runway преди 5 години

За pre-fall колекцията на френската модна къща артистичният директор Надеж Ван Сибулски прави това, което приляга най-много на Hermès: припомня на света какво е лукс.

Специализираната гама от копринени рокли, обгръщащи фигурата, палта и класически костюми, типично в стила на Hermès: безупречни, елегантни и земни.

Всичко от Pre-fall колекцията на къщата в галерията горе>>>

More Runway

Седмица на модата в Париж Пролет/Лято 2024: Stella McCartney

Runway преди 1 месец

За да покаже пролетно-лятната си колекция за 2024-та, Стела Маккартни избра Marché Saxe-Breteuil, популярен парижки пазар на открито, където риба, сирене, хляб, дрехи и всякакви хубави неща се продават в четвъртък и събота. На първи ред дизайнерката покани представители на фирми, специализирани в новите технологии в производството на тъкани

Седмица на модата в Париж Пролет/Лято 2024: Hermès

Runway преди 1 месец

Не очакваме удивителни ефекти от колекциите на Hermès, но винаги се ентусиазираме от начина, по който Надеж Ване-Цибулски (Nadège Wane-Cybulski) ръководи женския отдел на топ марката в продължение на седем славни години. Концепцията й по традиция се опира на тихия лукс, който просто нежно и с едва доловим жест променя цвета, формата и структурата си