Следва

Кайли Миноуг пусна линия козметика

Съдят Fenty на Риана за 15 хиляди долара

oops!

Celebrity beauty преди 6 години

Беатрис Гутиерес съди за козметичната марка на Риана - Fenty Beauty.

Причината - девойката от Лос Анджелис твърди, че онлайн магазинът на лейбъла за красота не е адаптиран за хора със зрителни увреждания. Поради това, Беатрис изпитва затруднения при посещението на сайта и не може да купи нищо.

Гутиерес поиска промени в сайта на Fenty Beauty, които да са в съответствие с федералните закони за хора с увредено зрение и очаква да получи 15 000 долара морални щети. Съгласно законодателството на САЩ съдържанието на онлайн платформите трябва да бъде достъпно за всички, включително за хора с увреждания.

За момента Риана все още се въздържа от коментар по интересната съдебна ситуация.

More Celebrity beauty

Джилиан Андерсън за всичко: уелнес, грижа за кожата, изкуство, активизъм

Celebrity beauty преди 4 седмици

От „Досиетата Х“ до „Сексуално образование“ и „Падението“, американската актриса и новоназначен международен посланик на L'Oréal Paris споделя с Marie  Claire France всичките си уелнес и бюти навици.