Следва

Помощ: възрастова разлика в любовта, кога става проблемно

И Мария Шарапова в очакване на бебе

Баща на детето е бизнесменът Александър Гилкс

Celebrities преди 3 години

Тенисистката Мария Шарапова обяви бременността си в социалните мрежи. Бащата е нейният годеник, съосновател на онлайн аукционната къща Paddle 8, Александър Гилкс. Това е първо дете и за 35-годишната спортистка, и за Александър, с когото се сгодиха през 2020 година (четете още: Обичта на известните: Мария Шарапова, бойфрендът-милионер и намекът за сватба). 

Мария публикува снимка на плажа, на която се вижда закръгленото й коремче. Тя подписа публикацията: „Важни начала! Яденето на торта за рожден ден за двама очевидно е моето нещо” (на 19 април Мария навърши 35).


Истории от живота: Мария Шарапова


През февруари 2020 г. тенисистката приключи професионалната си кариера. В спорта тя прекара общо 28 години (четете още: Дизайн за вдъхновение: Grand Slam имението на Шарапова).

Преди това и Бритни Спиърс се разговори за бременността си. Певицата сподели, че възнамерява упорито да избягва папараците, за да запази спокойствието си в този важен етап от живота, съответно ще я виждаме рядко. Допускаме, че и за Мария ще важи подобно правило през оставащите няколко месеца до появата на първородната й рожба. 

Желаем на всички щастливи бъдещи майки късмет и здраве! 

More Celebrities

Стефано Волпети: "Променяме навици, защото сме достатъчно смели за това"

Celebrities преди 3 дни

На 27 май 2025 г. екипът на View Sofia взе участие годишната конференция на Филип Морис Интернешънъл TECHNOVATION в Нюшател, Швейцария. След събитието разговаряхме със Стефано Волпети за това колко са важни малките стъпки, които водят до голяма промяна, за света без тютюнев дим и за митовете и легендите, които вече могат да бъдат развенчани.